Realitní společnost Rellox expanduje na ruský trh

Posted on 21/02/2012 by

1


Realitní společnost Rellox, jednička na českém trhu v oblasti koupě a prodeje zahraničních nemovitostí, oficiálně vstoupila na ruský realitní trh.

Rusko je vedle České republiky, Slovenska, Polska, Maďarska a Rumunska další zemí, kde Rellox poskytuje svoje služby. „Věříme, že je na ruském trhu velký obchodní potenciál pro naši firmu,“ komentuje expanzi společnosti Jan Rejcha, ředitel společnosti Rellox. „Našim klientům chceme nabídnout především možnosti investice do nemovitostí v nejoblíbenějších rekreačních oblastech v Evropě. To znamená v Alpách a u moře v zemích jako je Španělsko, Itálie, Francie, Chorvatsko a další.“

Společnost Rellox nabízí nemovitosti pro vlastní užívání, jako investiční možnost s maximální návratností investice formou zhodnocení nemovitosti nebo příjmu z dalšího pronájmu (popřípadě kombinací obou faktorů).

Investice do zahraničních nemovitostí může být v současné době pro investory zajímavou možností diverzifikace jejich investičního portfolia. Přesto většinu klientů realitní společnosti Rellox tvoří lidé, kteří mají nemovitost alespoň zčásti pro vlastní využití. Nejinak by tomu mělo být i u ruské klientely.

O předpokládaném zájmu ze strany klientů Jan Rejcha tvrdí: „Naše společnost nabízí nemovitosti v téměř 30 zemích světa. Přesto předpokládáme, že největší zájem ze strany středoevropských investorů, a tedy i Rusů, bude o nemovitosti v Evropě, zejména v lyžařských střediscích v rakouských Alpách a také v přímořských lokalitách Chorvatska, Itálie, Francie a Španělska. Pro naše klienty máme připravenou širokou nabídku nemovitostí ve všech cenových kategoriích. Informace o nákupu zahraničních realit včetně nabídky nemovitostí je pro ruské klienty připravena na internetových stránkách www.rellox.ru.“

Posted in: Uncategorized